Lietuvos jaunimo bokso čempionate sublizgėjo Pasvalio kovotojai

2014 vasario 01. Parengė Redakcija

Vilniuje pasibaigė keturias dienas trukęs Lietuvos jaunimo bokso čempionatas, kuriame 114 stipriausių šalies odinės pirštinės meistrų rungėsi 10-yje svorio kategorijų.



 

Daugiausiai, tris aukso medalius, iškovojo Pasvalio kovotojai. Lietuvos čempionais tapo Tomas Kaveckas (56 kg.), Edvardas Strelčiūnas (60 kg.) ir Dovydas Šernas (+ 91 kg.).

Po du aukščiausios prabos apdovanojimus pelnė Marijampolės – Modestas Žmuidina (49 kg.) ir Tadas Šakočius bei Vilniaus – Aleksandras Mironovas (64 kg.) ir Arnoldas Taraškevičius (91 kg.), bokso mokyklų auklėtiniai.

Vienu aukso medaliu tenkinosi panevėžietis Andriejus Linda (52 kg.), Kauną atstovaujantis Remigijus Krasnickas (69 kg.) ir Kėdainių bokso klubo atletas Darius Ašmontas (81 kg.).

„Esu patenkintas finalų metu išvystomis dvikovomis, kurių metu netrūko kvapą gniaužiančių akimirkų. Liūdniausia tai, kad pusfinalyje susižeidė Europos jaunių bokso čempionato prizininkas Vytautas Tamošiūnas ir neišvydome jo finale“, – kalbėjo varžybų sekretorius Julius Kibas.

2014 metų Lietuvos jaunimo bokso čempionato finalinių kovų rezultatai ir bronzos medalininkai:

Svorio kategorija iki 49 kg.

Modestas Žmuidina (Marijampolė) – Liutauras Dirgėla (Šiauliai) 3:0
Bronza – Deividas Puodžiūnas (Pasvalys)

Svorio kategorija iki 52 kg.

Andrejus Linda (Panevėžys) – Ruslan Tamilin (Vilnius) 2:1
Bronza – Sigitas Stončius (Klaipėda) ir Dainius Jokimaitis (Tauragė)

Svorio kategorija iki 56 kg.

Tomas Kaveckas (Pasvalys) – Laurynas Mačiulis (Marijampolė) 3:0
Bronza – Lukas Padaiga (Jonava) ir Renaldas Dirsė (Panevėžys)

Svorio kategorija iki 60 kg.

Edvardas Strelčiūnas (Pasvalys) – Deividas Mikalauskas (Marijampolė) 2:1
Bronza – Artūras Bankauskas (Kaunas) ir Mantas Možajevas (Jonava)

Svorio kategorija iki 64 kg.

Aleksandr Mironov (Vilnius) – Ramūnas Čebanauskas (Kaunas) 2:1
Bronza – Mykolas Berneckas (Marijampolė) ir Deividas Kaupinis (Kalvarija)

Svorio kategorija iki 69 kg.

Remigijus Krasnickas (Kaunas) – Eigirdas Kasmočius (Radviliškis) 2:1
Bronza – Kevin Kleinovskij (Vilnius) ir Andrius Okas (Tauragė)

Svorio kategorija iki 75 kg.

Tadas Šakočius (Marijampolė) – Patrik Pečkovskij (Vilnius) WO
Bronza – Lukas Petraitis (Pasvalys) ir Ignas Šmitas (Šilutė)

Svorio kategorija iki 81 kg.

Darius Ašmontas (Kėdainiai) – Algirdas Baniulis (Kaunas) 2:1
Bronza – Marius Mišauskas (Naujoji Akmenė) ir Deividas Juška (Kaunas)

Svorio kategorija iki 91 kg.

Arnoldas Taraškevičius (Vilnius) – Tomas Olberkis (Šilutė) 2:1
Bronza – Gytis Vanzlauskas (Kaunas) ir Emilis Dapšauskas (Palanga)

Svorio kategorija virš 91 kg.

Dovydas Šernas (Pasvalys) – Saulius Macijauskas (Šilutė) TKO 1R
Bronza – Denis Kočkin (Vilnius) ir Vytautas Tamošiūnas (Kaunas)