Lietuvių kovos su tituluotais varžovais

2018 gruodžio 16

news-art

Lietuvos boksininkai dalyvavo 16-ą kartą surengtame naftos šalių pasaulio taurės turnyre. Miroslavo Krepštulio treniruojamos Lietuvos komandos gretose kovojo Saimonas Banys ir Robertas Jokulys.

Rusijos mieste Chanty Mansijske vykusiame turnyre kovojo beveik 200 boksininkų ir boksininkių iš 17 valstybių: Rusijos, Azerbaidžiano, Armėnijos, Bangladešo, Baltarusijos, Bulgarijos, Kazachstano, Kirgizijos, Latvijos, Lietuvos, Lenkijos, Maroko, Sirijos, Tadžikijos, Uzbekijos, Prancūzijos ir Ekvadoro. Kovos vyko 10-yje vyrų svorio kategorijų ir 4-iose moterų svorio kategorijose.

Svorio kategorijoje iki 69 kg (15 dalyvių) Saimonas Banys iškovojo bronzos medalį.

Pirmoje kovoje lietuvis susitiko su šių metų Baltarusijos vicečempionu Aleksejumi Dernovu. Lietuvis iškovojo pergalę vieningu teisėjų sprendimu 5:0. Ketvirtfinalyje S. Baniui teko grėsmingas varžovas – šių metų pasaulio studentų čempionato vicečempionas, WSB kovose dalyvavęs kazachas Bekbolatas Kuramysovas. Nepaisydamas varžovo titulų lietuvis laimėjo po atkaklios kovos taškais 3:2. Box_2

Pusfinalyje S. Banys susitiko su 2015 m. Rusijos čempionato prizininku, WSB lygoje kovojusiu Albertu Karibyanu. Teisėjai pergalę taškais 5:0 skyrė varžybų šeimininkui rusui. Pusfinalyje pralaimėjęs S. Banys tenkinosi bronzos medaliu.

Svorio kategorijoje iki 91 kg (8 dalyviai) Lietuvos boksininkas Robertas Jokulys pirmoje kovoje susitiko su Ekvadoro atstovu Julio Castillo. Londono ir Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių dalyvis J. Castillo nugalėjo lietuvį taškais 5:0. Galutinėje rikiuotėje R. Jokulys užėmė 5 vietą.

Naftos šalių pasaulio taurės turnyre medalį lietuviai iškovojo po dvejų metų pertraukos. 2014 metais turnyro čempionu tapo Tadas Tamašauskas. 2015 metais bronzos medalius iškovojo T. Tamašauskas ir Aleksandras Baranovas.

Saimono Banio pusfinalio kovą galite pamatyti čia (nuo 4:41:40)

Saimono Banio ketvirtfinalio kovą galite pamatyti čia (nuo 00:55:00)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

Po žinios apie A. Starovoitovos sprendimą LBF socialinis tinklas sulaukė atakos

2024 balandžio 26

news-1

Balandžio 24 d. Lietuvos bokso federacija savo socialinio tinklo „Facebook“…

SKAITYTI

Su ruse kovoti atsisakiusi A. Starovoitova pasidabino Europos čempionato bronzos medaliu

2024 balandžio 24

news-1

Ana Starovoitova Serbijos sostinėje Belgrade vykstančiame Europos bokso čempionate pateko…

SKAITYTI

Į kovą dėl Europos čempionato medalių stoja septyni Lietuvos boksininkai

2024 balandžio 18

news-1

Balandžio 18–28 dienomis Serbijos sostinėje Belgrade vyks Europos bokso čempionatas,…