Lietuviai kovojo Kličko turnyre Ukrainoje

2017 rugpjūčio 22

Berdičevo mieste 19-ą kartą vyko tarptautinis daugkartinių pasaulio profesionalų bokso čempionų brolių Vitalijaus ir Vladimiro Kličko jaunimo turnyras. Ukrainoje šiais metais kovojo keturi Juliaus Kibo ir Mariaus Narkevičiaus treniruojami Lietuvos boksininkai.

Svorio kategorijoje iki 60 kg (13 dalyvių) panevėžietis Deivydas Bogdanovičius burtų dėka pateko į ketvirtfinalį, tačiau kelią į pusfinalį lietuviui užkirto lenkas Damianas Durkachas, laimėjęs taškais 5:0. Galutinėje įskaitoje D. Bogdanovičius užėmė 5 vietą. Klicko26

Svorio kategorijoje iki 64 kg (15 dalyvių) kovojo du lietuviai. Marijampolietis Gustas Giraitis pirmoje kovoje vieningu teisėjų sprendimu 5:0 nugalėjo baltarusį Vadimą Chizevskį. Ketvirtfinalyje lietuvis 0:5 turėjo pripažinti turnyro vicečempionu tapusio kazacho Dilishato Nurymo pranašumą ir liko 5 vietoje.

Panevėžiečiui Laimiui Raibikiui jau pirmoje kovoje teko favoritu laikytas turkas Tugrulahas Erdemiras, kuris įveikė lietuvį 5:0 ir pateisino favorito statusą, tapęs Kličko turnyro čempionu. L. Raibikis užėmė 9 vietą.

Svorio kategorijoje iki 81 kg (8 dalyviai) panevėžietį Domą Prišmantą ketvirtfinalio kovoje aiškia persvara įveikė prizininku tapęs baltarusis Vadimas Andrejevas. D. Prišmantas liko penktas.

Daugiausia aukso medalių Kličko turnyre iškovojo šeimininkai ukrainiečiai, jų sąskaitoje – 4 aukso apdovanojimai. Po du laimėjo gruzinai ir turkai, po vieną – Armėnijos ir Lenkijos rinktinės.

Kličko turnyre teisėjavo lietuvis Mindaugas Urbonavičius.

Organizatorių nuotraukos

Su ruse kovoti atsisakiusi A. Starovoitova pasidabino Europos čempionato bronzos medaliu

2024 balandžio 24

Ana Starovoitova Serbijos sostinėje Belgrade vykstančiame Europos bokso čempionate pateko…

Į kovą dėl Europos čempionato medalių stoja septyni Lietuvos boksininkai

2024 balandžio 18

Balandžio 18–28 dienomis Serbijos sostinėje Belgrade vyks Europos bokso čempionatas,…

Dosnus Europos jaunimo bokso čempionatas: lietuviai pelnė tris bronzos medalius