E.Petrauskas įveikė Europos čempioną ir pateko į ketvirtfinalįE.Petrauskas įveikė Europos čempioną ir pateko į ketvirtfinalįE.Petrauskas įveikė Europos čempioną ir pateko į ketvirtfinalį

2012 rugpjūčio 02. Parengė Redakcija

20-metis Evaldas Petrauskas pateko į Londono olimpinių žaidynių ketvirtfinalį ir atsidūrė per žingsnį nuo medalio. Lietuvos boksininkas aštuntfinalyje ketvirtadienį 16:12 įveikė Europos čempioną 22-ejų metų turką Fatihą Kelesą.

Lietuvis nuo pat susitikimo pradžios aktyviai atakavo varžovą ir pirmajame kėlinuke įgijo trijų taškų pranašumą (6:3). Antrajame kėlinyje vyko lygesnė kova ir E.Petrauskas sugebėjo išsaugoti savo persvarą (10:6).

Trečioje dalyje lietuvis stengėsi apsiginti ir išlaikyti sau palankų rezultatą. Nors turkas bandė gelbėti situaciją, bet beveik į kiekvieną taiklų smūgį tuo pačiu atsakė ir E.Petrauskas.

Ketvirtfinalyje E.Petrausko varžovu bus trečiąjį reitingą turintis Europos vicečempionas ir 2009 metų pasaulio čempionas 28-erių metų italas Domenico Valentino.

Parengė Titas Pacauskas sportas.lt 23:05 02/08/2012

still media of bio provide two and with broadcasts buildings DVBT TV this popular with satellite cable major monthly fact over is cheaper to watch million those TV can differences