Pasibaigė Lietuvos moksleivių jaunučių bokso pirmenybės

2013 lapkričio 25. Parengė Redakcija

Parengė Saulius Bagdonas 17:57 24/11/2013

Pasvalyje pasibaigė Lietuvos moksleivių jaunučių (12-13 m.) bokso pirmenybės, kuriose 98 jaunieji kovotojai rungėsi 22-ose svorio kategorijose.



Nepralenkiami buvo Kauno miesto boksininkai, pelnę liūto dalį, penkis aukso medalius, po keturis iškovojo Pasvalio ir Panevėžio, tris išplėšė Jonavos bei vienu tenkinosi Šiaulių, Šiaulių rajono, Naujosios Akmenės ir Kretingos bokso mokyklų auklėtiniai.

Geriausiu pirmenybių boksininku pripažintas pasvalietis, trenerių Stasio Balčiausko ir Virgilijaus Stapulionio auklėtinis, Aras Dudėnas, tapęs čempionu svorio kategorijoje iki 50 kilogramų.

„Galime tik pasidžiaugti mūsų jaunųjų sportininkų pasirodymais. Ne vienas sužavėjo savo ryžtu ir užsispyrimu siekiant pergalės. Auga stipri boksininkų karta. “, – džiaugėsi varžybų vyriausiasis sekretorius Julius Kibas.

Pirmenybių rezultatai:

Svorio kategorija iki 31.5 kg.

1. Jonas Janavičius (Jonava)
2. Airidas Staniūnas (Kaunas)
3. Erikas Savickas (Kėdainiai)
3. Deimantas Baravykas (Marijampolė)

Svorio kategorija iki 32.5 kg.   

1. Nedas Gudomskas (Kaunas)
2. Arnas Kazakevičius (Pasvalys)
3. Erikas Pustargius (Šilutė)
3. Laurynas Gloveckas (Marijampolė)

Svorio kategorija iki 34 kg. 

1. Domantas Balčiūnas (Pasvalys)
2. Nerijus Meldažis (Marijampolė)
3. Airidas Pečkys (Marijampolė)
3. Vygantas Kuzminskas (Panevėžys)

Svorio kategorija iki 35.5 kg. 

1. Evaldas Strelčiūnas (Pasvalys)
2. Nedas Girdėnas (Šiaulių raj.)
3. Erikas Babarikovas (Jonava)
3. Benas Svirnelis (Kretinga)

Svorio kategorija iki 37 kg. 

1. Julius Pečkys (Šilutė)
2. Nojus Kanapinskas (Kaunas)
3. Karolis Karpičius (Kaunas)
3. Mantas Zubka (Panevėžys)

Svorio kategorija iki 38.5 kg.   

1. Deivydas Bogdanovič (Panevėžys)
2. Sandis Dunkulis (Pasvalys)
3. DonatasBaravykas (Marijampolė)
3. Domas Valickas (Panevėžys)

Svorio kategorija iki 40 kg. A grupė

1. Erikas Laurikietis (Kaunas)
2. Alfredas Bogdanovičius (Vilnius)
3. Martynas Skanaitis (Kėdainiai)
3. Nojus Eismontas (Jonava)

Svorio kategorija iki 40 kg. B grupė  

1. Domas Alijauskas (Jonava)
2. Haroldas Bogdanovič (Panevėžys)
3. Vytautas Nekroševičius (Kaunas)
3. Justas Taraškevičius (Vilnius)

Svorio kategorija iki 41.5 kg. 

1. Faustas Galdikas (Šiaulių raj.)
2. Dovydas Šalkauskas (Šiaulių raj.)
3. Gelmis Adomkevičius (Kaunas)
3. Modestas Belozorovas (Šiaulių raj.)

Svorio kategorija iki 43 kg.   

1. Matas Karosas (Kaunas)
2. Martynas Jedenkus (Šiauliai)
3. Deivydas radzevičius (Kėdainiai)
3. Rytis Skurdelis (Šilutė)

Svorio kategorija iki 44.5 kg. 

1. Aurimas koroliovas (Šilutė)
2. Nojus Kolosovas (Jonava)

Svorio kategorija iki 46 kg.

1. Rokas Avižonis (Panevėžys)
2. Žygimantas Kalinauskas (Jonava)
3. Airistas Urvydas (Kėdainiai)
3. Vilmantas Sirius (Telšiai)

Svorio kategorija iki 48 kg.   

1. Evaldas Balsys (Jonava)
2. Dominik Janciukovič (Vilnius)
3. Karolis Stasiūnas (Vilnius)
3. Andrius Paldauskas (Šilutė)

Svorio kategorija iki 50 kg.   

1. Aras Dudėnas (Pasvalys)
2. Arminas Drulis (Radviliškis)
3. Aleksandras Necelis (Naujoji Akmenė)
3. Naglis Tomaševičius (Jonava)

Svorio kategorija iki 52 kg. 

1. Armandas Miežutavičius (Naujoji Akmenė)
2. Edvinas Butkus (Jonava)
3. Vilius Orlauskas (Šilutė)
3. Andriejus Lavrenovas (Panevėžys)

Svorio kategorija iki 54 kg.   

1. Mindaugas Steponaitis (Pasvalys)
2. Martynas Kačinskas (Naujoji Akmenė)

Svorio kategorija iki 56 kg

1. Aleksas Liutvinas (Kaunas)
2. Gabrielius Ragulevičius (Radviliškis)
3. Markas Timofejevas (Pasvalys)
3. Mindaugas Veržbickas (Pasvalys)

Svorio kategorija iki 59 kg.   

1. Domantas Prišmantas (Panevėžys)
2. Einaras Vancevičius (Kėdainiai)
3. Faustinas Kinderavičius (Jonava)
3. Vidmantas Budrikas (Šilutė)

Svorio kategorija iki 62 kg. 

1. Ričardas Mikalkevičius (Panevėžys)
2. Karolis Jucius (Šilutė)
3. Saimonas Rimkus (Kaunas)

Svorio kategorija iki 68 kg. 

1. Povilas Matuzas (Šiauliai)
2. Vilius Valutonis (Pasvalys)
3. Amandas Čerška (Šiaulių raj.)

Svorio kategorija iki 72 kg.   

1. Alanas Donila (Kretinga)
2. Armandas Žiogas (Šiaulių raj.)

Svorio kategorija virš 76 kg.  

1. Rokas Mikalauskas (Kaunas)
2. Ričardas Gružauskas (Kėdainiai)