Pasibaigė Lietuvos moksleivių jaunių bokso pirmenybės

2013 gruodžio 07. Parengė Redakcija

Parengė Saulius Bagdonas 22:45 07/12/2013

Kaune pasibaigė Lietuvos moksleivių jaunių (15-16 m.) bokso pirmenybės, kuriose 160 jaunųjų kovotojų rungėsi 14-oje svorio kategorijų.



 

Dėl dalyvių gausos, svorio kategorijos iki 54 kg., 57 kg., 60 kg., 63 kg., 66 kg. ir 70 kg., buvo suskirstytos į dvi grupes.

Nepralenkiami buvo Kauno miesto boksininkai, pelnę liūto dalį, keturis aukso medalius, po tris iškovojo Vilniaus, Marijampolės, Kėdainių bei vienu tenkinosi Jonavos, Kauno rajono, Telšių, Pasvalio, Šilutės, Alytaus ir Panevėžio bokso mokyklų auklėtiniai.

„Šiose pirmenybėse savo svorio kategorijose suspindėjo lyderiai, neseniai Europos jaunių bokso čempionate dalyvavę atletai. Galime pasidžiaugti ir kelių naujų perspektyvių kovotojų pasirodymais“, – kalbėjo Lietuvos bokso federacijos  valdybos narys Vytautas Sinkevičius.

Rezultatai:

Svorio kategorija iki 44 kg.

1. Laimonas Raibikis (Kaunas)
2. Mantvydas Matlauskas (Kalvarija)
3. Marius Lopečius (Marijampolė)
3. Gražvydas Partikas (N. Akmenė)

Svorio kategorija iki 46 kg.

1. Mantas Morkūnas (Marijampolė)
2. Ignas Dunkulis (Pasvalys)
3. Gintautas Bartašius (Jonava)
3. Deivydas Galdikas (Kuršėnai)

Svorio kategorija iki 48 kg.

1. Artūras Zinkovskij (Kėdainiai)
2. Paulius Šidlauskas (Panevėžys)
3. Deivydas Bykovas (N. Akmenė)
3. Raimundas Petrulevičius (Kalvarija)

Svorio kategorija iki 50 kg.

1. Gustas Giraitis (Marijampolė)
2. Pavel Choroškov (Vilnius)
3. Deimantas Montvila (Marijampolė)
3. Kęstutis Stupuras (N. Akmenė)

Svorio kategorija iki 52 kg.

1. Emilis Storpirštis (Marijampolė)
2. Gytis Gofmanas (Kėdainiai)
3. Vainius Kaukėnas (Panevėžys)
3. Eivydas Navikas (Kėdainiai)

Svorio kategorija iki 54 kg. A grupė

1. Alanas Plavko (Jonava)
2. Klaudijus Kiela (Kaunas)
3. Paulius Bitinas (Kauno raj.)
3. Ernestas Ivanovas (Vilnius)

Svorio kategorija iki 54 kg. B grupė

1. Viktoras Makarovas (Kėdainiai)
2. Rolandas Balčiūnas (Kuršėnai)
3. Markas Dubinskas (Kaunas)
3. Eividas Avižonis (Panevėžys)

Svorio kategorija iki 57 kg. A grupė

1. Andrius Ginevičius (Kauno raj.)
2. Rokas Vaitkaitis (Kėdainiai)
3. Maurijus Gramas (Kalvarija)
3. Valdas Kidykas (Kretinga)

Svorio kategorija iki 57 kg. B grupė

1. Gilvinas Lukošiūnas (Kaunas)
2. Artūras Balsys (Telšiai)
3. Armandas Bolevičius (Kėdainiai)
3. Ernest Svilo (Vilnius)

Svorio kategorija iki 60 kg. A grupė

1. Andrius Šapas (Telšiai)
2. Karolis Pliškinas (Jonava)
3. Vilius Kurtkus (Kaunas)
3. Mantas Kvietkauskas (Panevėžys)

Svorio kategorija iki 60 kg. B grupė

1. Haroldas Šabūnas (Kaunas)
2. Tautvydas Čepauskas (Kretinga)
3. Aleksandr Masian (Vilnius)
3. Ernestas Lisauskas (Marijampolė)

Svorio kategorija iki 63 kg. A grupė

1. Andrius Pusvaškis (Vilnius)
2. Aras Daunys (Klaipėda)
3. Tadas Pečkys (Kaunas)
3. Lukas Griūnas (Kalvarija)

Svorio kategorija iki 63 kg. B grupė

1. David Ratovič (Vilnius)
2. Paulius Protusevičius (Tauragė)
3. Aurimas Černiauskas (Kaunas)
3. Ignas Anskaitis (Marijampolė)

Svorio kategorija iki 66 kg. A grupė

1. Saimonas Banys (Pasvalys)
2. Rokas Vaišnoras (Tauragė)
3. Skomantas Račkelis (Kauno raj.)
3. Robert Sinica (Vilnius)

Svorio kategorija iki 66 kg. B grupė

1. Vytautas Balsys (Šilutė)
2. Robertas Grigalaitis (Kuršėnai)
3. Justas Jakniūnas (Vilnius)
3. Mindaugas Liūtas (Marijampolė)

Svorio kategorija iki 70 kg. A grupė

1. Mantas Auryla (Alytus)
2. Karolis Butkevičius (Kauno r.)
3. Eurelijus Milius (Kretinga)
3. Eitvydas Čepaitis (Radviliškis)

Svorio kategorija iki 70 kg. B grupė

1. Augustas Beliūnas (Panevėžys)
2. Vilandas Valčiukas (Kuršėnai)
3. Vietaras Andžiulis (Marijampolė)
3. Julius Jonušas (Kretinga)

Svorio kategorija iki 75 kg.

1. Adrijus Aleksandravičius (Kaunas)
2. Robertas Jokulys (Šilutė)
3. Nojus Janeliauskas (Panevėžys)
3. Tichonas Krivojus (Vilnius)

Svorio kategorija iki 80 kg.

1. Povilas Šniukšta (Kėdainiai)
2. Dalius Kšivickas (Kaunas)
3. Albertas Strimaitis (Kalvarija)
3. Haris Chabibulinas (Kaunas)

Svorio kategorija virš 80 kg.

1. Marek Korolkov (Vilnius)
2. Deividas Tepcovas (Panevėžys)
3. Justas Bružas (Šilutė)
3. Karolis Norkus (Palanga)