Lietuvė tapo prestižinio turnyro vicečempione

2018 liepos 18

Serbijoje vyko tarptautinis bokso turnyras „Golden Glove of Vojvodina“. Jau 36 kartą organizuojamas turnyras yra vienas didžiausių Europoje moterų turnyrų.

„Golden Glove of Vojevodina“ turnyre kovojo 72 boksininkės iš 22 valstybių.

Svorio kategorijoje iki 81 kg Gabrielė Diekontaitė pusfinalio kovoje vieningu teisėjų sprendimu 5:0 nugalėjo Indijos atstovę Umesh Gaidahani Sakashi. Finale Lietuvos boksininkė po atkaklios kovos 0:5 (28:29, 27:30, 27:30, 27:30, 27:30) pralaimėjo čempione tapusiai kazachei Guzai Sadykovai. Finale pralaimėjusiai G. Diekontaitei įteiktas sidabro medalis.

Jau pirmame susitikime labai stipri varžovė teko Augustinai Markelionytei. Svorio kategorijoje iki 75 kg lietuvė susitiko su Europos čempionato prizininke prancūze Tallya Brillaux ir pralaimėjo taškais 0:5. Galutinėje rikiuotėje A. Merkelionytė užėmė 5 vietą.

„Golden Glove of Vojvodina“ turnyre taip pat vyko ir vaikinų jaunimo kovos. Jose dalyvavo 77 boksininkai iš 22 šalių.

Lietuvis Andrejus Lavrenovas svorio kategorijos iki 60 kg pirmoje kovoje taškais 0:5 pralaimėjo Azijos čempionui Atichajui Phoemsapui iš Tailando.

Komandinėje turnyro įskaitoje nugalėtojais tapo Indijos boksininkai, jų sąskaitoje – 17 medalių (7 aukso, 6 sidabro ir 4 bronzos). Antrą vietą užėmė Kazachstano rinktinė: 5 aukso, po 1 sidabro ir bronzos apdovanojimus, trečią – rusai: 3 aukso, 2 sidabro ir 6 bronzos.

Lietuvos komanda su vienu sidabro medaliu užėmė 11 vietą. Iš viso medalius iškovojo 19-os valstybių atstovai.

EUBC.org ir asmeninio archyvo nuotraukos

Į kovą dėl Europos čempionato medalių stoja septyni Lietuvos boksininkai

2024 balandžio 18

Balandžio 18–28 dienomis Serbijos sostinėje Belgrade vyks Europos bokso čempionatas,…

Dosnus Europos jaunimo bokso čempionatas: lietuviai pelnė tris bronzos medalius