Išdalinti medaliai Lietuvos jaunių čempionate

2019 balandžio 01

Net 173 dalyviai iš 20-ies šalies miestų ir rajonų susirinko Marijampolėje vykusiame Lietuvos jaunių bokso čempionate. Lietuvos jaunių čempionate dalyvavo 138 boksininkai ir 35 boksininkės.

Vaikinų varžybose gausiausią delegaciją turėjo Kauno miestas – 25 boksininkai, vilniečių – 18-a, panevėžiečių – 15-a, po 11-a atvyko iš Alytaus ir Jonavos.

Merginų varžybose daugiausia boksininkių – po 5-ias buvo iš Vilniaus ir Tauragės, po 4-ias iš Kauno, Panevėžio, Marijampolės iš Kretingos.

Vaikinų varžybose daugiausia medalių iškovojo kauniečiai, jų sąskaitoje – 8 apdovanojimai: 3 aukso, 2 sidabro ir 3 bronzos. Jonaviečiai laimėjo 5 medalius: 3 aukso ir 2 bronzos, pasvaliečiai 3 medalius: 2 aukso ir 1 bronzos. Čempionų titulą taip pat iškovojo Klaipėdos, Marijampolės, Kalvarijų, Vilniaus, Kėdainių ir Naujosios Akmenės atstovai.

Merginų varžybose nepralenkiamos buvo Panevėžio boksininkės, jos pelnė 3 aukso medalius. Kauniečių sąskaitoje – 2 aukso, 1 sidabro ir 1 bronzos apdovanojimas. Po vieną aukso medalį iškovojo kėdainietė, pasvalietė, vilnietė, kretingiškė ir Kalvarijų atstovė.