G.Šniukšta teisėjaus jaunimo olimpiadoje

2018 gegužės 24

Gintaras Šniukšta teisėjaus 2018 m. jaunimo olimpinėse žaidynėse.

III jaunimo vasaros olimpinės žaidynės vyks spalio 6-18 d. Argentinos sostinėje Buenos Airėse. Jose varžysis beveik 4 tūkst. sportininkų iš daugiau negu 200 valstybių. Jaunimo žaidynėse bus išdalinta 241 medalių komplektas 32 sporto šakose.

Bokso varžybose teisėjaus daugiau negu 30 teisėjų iš viso pasaulio. G. Šniukšta tapo pirmuoju Lietuvos bokso teisėju jaunimo olimpinėse žaidynėse.

Tarptautinės bokso federacijos (AIBA) aukščiausią 3 žvaigždučių kategoriją turintis G. Šniukšta jau keletą metų teisėjauja svarbiausiose tarptautinėse varžybose. Lietuvis teisėjavo 2017 m. pasaulio ir Europos suaugusiųjų čempionatuose ir yra kandidatas teisėjauti 2020 metų Tokijo olimpinėse žaidynėse.

Dėl kelialapio į šių metų jaunimo olimpines žaidynes kovos ir Lietuvos boksininkas Liudvikas Lagunavičius. Europos jaunimo iki 19 metų čempionate lietuvis užėmė 7 vietą ir pateko į rugpjūčio pabaigoje Vengrijos sostinėje Budapešte vyksiantį pasaulio čempionatą. Jame bus kovojama dėl kelialapių į jaunimo olimpines žaidynes.

2010 m. Singapūre vykusiose pirmose jaunimo olimpinėse žaidynėse aukso medalius iškovojo Lietuvos boksininkai Evaldas Petrauskas ir Ričardas Kuncaitis.

Su ruse kovoti atsisakiusi A. Starovoitova pasidabino Europos čempionato bronzos medaliu

2024 balandžio 24

Ana Starovoitova Serbijos sostinėje Belgrade vykstančiame Europos bokso čempionate pateko…

Į kovą dėl Europos čempionato medalių stoja septyni Lietuvos boksininkai

2024 balandžio 18

Balandžio 18–28 dienomis Serbijos sostinėje Belgrade vyks Europos bokso čempionatas,…

Dosnus Europos jaunimo bokso čempionatas: lietuviai pelnė tris bronzos medalius