E. Petrauskas WSB bokso lygoje susigrums su argentiniečiu

2014 vasario 07. Parengė Redakcija

Šeštadienį Argentinos sostinėje Buenos Airėse, tarptautinės profesionalios bokso lygos WSB renginyje į ringą kops Londono olimpinių žaidynių prizininkas Evaldas Petrauskas. Svorio kategorijoje iki 64 kilogramų, olimpietis, atstovaujantis Ukrainos klubą „Ukraine Otamans“, susigrums su Argentinos „Condors“ kovotoju Carlosu Aquino.

 

Tai bus antroji trenerio Vladimiro Bajevo auklėtinio kova šioje lygoje. Priminsime, kad 2013-ų metų gruodžio 13-ą dieną E. Petrauskas sėkmingai debiutavo penkių raundų kovoje, taškais 2:1, pranokdamas Italijos „Dolce & Gabbana Italia Thunder“ boksininką Branimirą Stankovičių.

Ukrainos klubas „Ukraine Otamans“ šiuo metu A grupėje užima pirmąją vietą.

Susisiekus, E. Petrauskas paminėjo, kad šiai kovai įtemptai ruošėsi Ukrainoje, kurioje treniruočių partneriai yra itin stiprūs ir patyrę.

– Kaip vyko pasiruošimas šiai kovai Argentinoje ir kuo jis buvo ypatingas?

– Didžiąją parengiamųjų treniruočių dalį pravedėme Ukrainoje, kur atidirbinėjome techniką ir smūgio pratimus. Lietuvoje su treneriu V. Bajevu šlifavome jėgą ir ištvermę. Treniruotės Ukrainoje yra ypatingos sparingo partnerių gausa ir jų meistriškumu. Silpnų čia nėra, tad reikia atiduoti visas jėgas, o jei ne – gali būti ir pats nokautuotas (juokiasi).

Kadangi šiemet tarptautinės mėgėjų bokso asociacijos (AIBA) kalendoriuje nėra tokio kalibro varžybų kaip Europos ir pasaulio čempionatai, koncentruositės į dalyvavimą WSB lygoje?

Šiemet bus galima daug darbo įdėti į bendrą fizinį pasiruošimą, o WSB lygos sezonas jau artėja į pabaigą, liko apie tris mėnesius. Kita vertus, laukia sunkūs ir įtempti 2015-ieji metai, kuriems mes būsime pasiruošę.

WSB profesionalaus bokso lyga yra dukterinė tarptautinės mėgėjų bokso asociacijos (AIBA) kompanija, suteikianti galimybę boksininkams mėgėjams save realizuoti profesionaliame ringe, neprarandant teisės dalyvauti nacionaliniuose, Europos, pasaulio čempionatuose bei olimpinėse žaidynėse.