Dar viena A.Trofimčiuko pergalė

2018 lapkričio 29

Rusijos mieste Nadyme vyko tarptautinis jaunimo turnyras. Vido Bičiulaičio treniruojamos komandos garbę gynė trys Lietuvos boksininkai, kurie iškovojo du medalius.

Svorio kategorijos iki 75 kg čempionu tapo Aleksandras Trofimčiukas. Visaginietis pusfinalyje jau antrame raunde įrodė savo pranašumą prieš varžybų šeimininką Alekberą Tagirovą. Finale Lietuvos boksininkas taškais 2:1 įveikė baltarusį Germaną Dmuchovskį.

Svorio kategorijoje iki 64 kg bronzos medalis atiteko Erikui Laurikietis. Burtų dėka kaunietis pateko į pusfinalį ir čia taškais 0:3 pralaimėjo turnyro nugalėtoju tapusiam Umarui Kubanychbekui iš Kirgizijos.

Svorio kategorijos iki 69 kg ketvirtfinalio kovoje kaunietis Vitas Karosas 0:3 turėjo pripažinti iki finalo nukeliavusio ruso Danylos Kozhanovo pranašumą.

18 kartą organizuotame turnyre iš viso kovojo 76 boksininkai iš 9 valstybių: Rusijos, Baltarusijos, Ukrainos, Serbijos, Kazachstano, Kirgizijos, Vokietijos, Izraelio, ir Lietuvos.

Į kovą dėl Europos čempionato medalių stoja septyni Lietuvos boksininkai

2024 balandžio 18

Balandžio 18–28 dienomis Serbijos sostinėje Belgrade vyks Europos bokso čempionatas,…

Dosnus Europos jaunimo bokso čempionatas: lietuviai pelnė tris bronzos medalius