A.Trofimčiukui – Europos čempionato bronza

2018 spalio 16

news-art

Lietuvos boksininkas Aleksandras Trofimčiukas tapo Europos jaunių čempionato prizininku. Rusijos mieste Anapoje vykstančiose Senojo žemyno pirmenybėse A. Trofimčiukas iškovojo bronzos medalį.

Svorio kategorijos iki 70 kg pirmoje kovoje A. Trofimčiukas vieningu teisėjų sprendimu 5:0 nugalėjo armėną Gorą Tovmasyaną. Ketvirtfinalyje Deniso Naidionovo treniruojamas visaginietis taškais 3:2 įveikė airį Laviną Eoghaną.

Pusfinalyje lietuvis taškais 0:5 (28:29, 28:29, 27:30, 27:30, 27:30) pralaimėjo italui Yassinui Hermiui.

Pusfinalio kovos vaizdo įrašas nuo 1:47:30

Praėjusių metų Europos jaunių čempionate A. Trofimčiukas iškovojo sidabro medalį.

Dar trys, Vido Bičiulaičio treniruojamos Lietuvos jaunių rinktinės boksininkai Nedas Gudomskas, Ruslanas Žalys ir Edvinas Ostapenko pralaimėjo Europos čempionato ketvirtfinalyje ir liko per žingsnį nuo Europos čempionato medalių. Galutinėje rikiuotėje jie užėmė 5 vietą.

Iš viso Europos jaunių čempionate dalyvavo 9 Lietuvos boksininkai ir 1 boksininkė. Čempionate teisėjauja ir lietuvis Vilmantas Bobinas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

Po žinios apie A. Starovoitovos sprendimą LBF socialinis tinklas sulaukė atakos

2024 balandžio 26

news-1

Balandžio 24 d. Lietuvos bokso federacija savo socialinio tinklo „Facebook“…

SKAITYTI

Su ruse kovoti atsisakiusi A. Starovoitova pasidabino Europos čempionato bronzos medaliu

2024 balandžio 24

news-1

Ana Starovoitova Serbijos sostinėje Belgrade vykstančiame Europos bokso čempionate pateko…

SKAITYTI

Į kovą dėl Europos čempionato medalių stoja septyni Lietuvos boksininkai

2024 balandžio 18

news-1

Balandžio 18–28 dienomis Serbijos sostinėje Belgrade vyks Europos bokso čempionatas,…